-->

18.11.12

3η Διεθνή Έκθεση Γελοιογραφίας / θέμα: «ΤΡΆΠΕΖΕΣ εναντίον ΑΝΘΡΏΠΩΝ»





3η Διεθνής Έκθεση Γελοιογραφίας , Παρασκευή, 23 Νοεμβρίου 2012  7:00 μ.μ.




Ο Φιλοπρόοδος Όμιλος Υμηττού και ο Σύλλογος Φίλων Γελοιογραφίας
Με την υποστήριξη της FECO GREECE LEVADIA
διοργανώνουν

την 3η Διεθνή Έκθεση Γελοιογραφίας  , με θέμα:«ΤΡΑΠΕΖΕΣ εναντίον ΑΝΘΡΩΠΩΝ»

Διάρκεια 23 Νοεμβρίου – 02 Δεκεμβρίου

Εγκαίνια Έκθεσης Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 7.00 μ.μ.

Αίθουσα Φιλοπρόοδου Ομίλου Υμηττού

Καθημερινά 7.00 μ.μ. έως 10.00 μ.μ.
Κυριακές 11.00 π.μ. με 13.00 μ.μ.

ΕΊΣΟΔΟΣ ΕΛΕΎΘΕΡΗ









CARTOONISTS – ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ   Συμμετοχές : 

AUSTRALIA – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
ROLF  HEIMANN 
BELARUS - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
MARINA  GORELOVA 
BELGIUM – ΒΕΛΓΙΟ
ANDRE  MATHIJS   (DRE) 
BOSNIA  HERZEGOVINA – ΒΟΣΝΙΑ – ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
RESAD SULTANOVIC   (SULTAN) 
BRAZIL – ΒΡΑΖΙΛΙΑ
LUIZ  CARLOS  BALEK
RAFAEL CORREA
CHINA – ΚΙΝΑ
JİA RUİ  JUN 
COSTA RICA – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
FERREOL  MURILLO  FUENTES  (FERROM)
FRANCISCO  MUNGUÍA  VILLALTA 
CROATIA – ΚΡΟΑΤΙΑ
ANA  GEZI
EMIL  STRNIŠA
IVAN SABOLIC
JOSIP  KOVACEVIC
MARKO  IVIĆ
MILOS PANIC – PANCO 
CUBA – ΚΟΥΒΑ
ROBERTO CASTILLO RODRIGUEZ
CZECH - ΤΣΕΧΙΑ
EVŽEN DAVID
JAN KVASNICKA 
ECUADOR – ΕΚΟΥΑΔΟΡ
XAVIER BONILLA 
F.Y.R.O.M.  - Π.Γ.Δ.Μ
JORDAN POP-ILIEV 
FINLAND – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
HEINO  PARTANEN  
FRANCE – ΓΑΛΛΙΑ
RENE BOUSCHET   (R*B) 
GERMANY – ΓΕΡΜΑΝΙΑ
RIDHA H. RIDHA
VALERIU KURTU 
VOLKER SCHÜRMANN 
GREECE – ΕΛΛΑΔΑ
ABSENT
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ    (ΑΝΤΩ)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 
ΒΑΡΕΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΒΕΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΒΟΥΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΒΡΑΝΑΣ  ΘΕΟΔΟΣΗΣ    (ΘΕΟ) 
ΓΕΡΟΥΛΙΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 
ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ 
ΕΡΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΙΑΤΡΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ  (KALIO) 
ΚΑΡΑΦΥΛΑΚΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ   ΕΦΡΑΙΜ   (10 EΤΩΝ)
ΚΙΑΓΙΑΣ  ΜΠΑΜΠΗΣ 
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΣ   ΝΙΚΟΣ  (MARSEILLE) 
ΚΟΥΡΣΟΒΙΤΗΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 
ΚΟΥΤΑΡΕΛΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΑΜΑΤΗΣ 
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ  ΧΑΡΗΣ 
ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ   ΣΟΦΙΑ
ΜΑΝΩΛΗΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ   (8 EΤΩΝ)
ΜΑΝΩΛΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
ΜΕΓΑΛΙΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΗΤΡΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ 
ΜΗΤΣΟΜΠΟΝΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ 
ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ  ΣΕΡΑΦΕΙΜ 
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ   (ΞΑΓΟΡ) 
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΩΣΤΑΣ 
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ    (SOU – LEE) 
ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΣΣΑΡΗΣ   ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΙΤΣΑΛΙΔΗΣ   ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ   ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΣΤΕΦΑΔΟΥΡΟΣ   ΝΙΚΟΣ 
ΣΥΜΕΩΝΑΚΗΣ   ΜΑΝΟΣ 
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΣΩΤΗΡΗΣ ( SOTER) 
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΝΙΚΟΣ 
ΤΣΙΜΠΕΡΔΩΝΗΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ  (ΤΣΙΜΠ) 
ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΧΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 
ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΨΑΛΤΟΥ ΜΑΝΟΣ
HUNGARY – ΟΥΓΓΑΡΙΑ
GYORGY CSIKOS 
INDIA – ΙΝΔΙΑ
MAHESH   KUMAR  DUBEY
PANDURA NGA   RAO
SAIRAM   AKUNDI 
IRAN – ΙΡΑΝ
AMIR  SOHEILI
BEHROOZ  FIROOZI
MOSTAFAS  HOSSEINNIA
SAEED  SADEGHI  
ITALY – ΙΤΑΛΙΑ
VLADIMIRO DI STEFANO  
NIGERIA – ΝΙΓΗΡΙΑ
AZUKA   NWOKOCHA 
POLAND – ΠΟΛΩΝΙΑ
MACIEJ TRZEPALKA
TADEUSZ KROTOS 
PORTUGAL – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
CARLOS  FERREIRA  DO  AMARAL 
ROMANIA – ΡΟΥΜΑΝΙΑ
DORU   AXINTE





.